MKF-Ergis

Kontakt

MKF-ERGIS Sp. z o.o. Oddział w Wąbrzeźnie
ul. Dąbrowskiego 2
87-200 Wąbrzeźno

Międzynarodowe Biuro Obsługi Klienta

Phone: +48 56 688 43 45 / +48 56 688 42 23 
fax: +48 56 688 24 92 
email: sales@mkf-ergis.eu

Małgorzata Poźniak (Menadżer Rozwoju Rynku w Europie Środkowo-Wschodniej)
e-mail: m.pozniak@mkf-ergis.eu
mobile: +48 604 159 145

Bartosz Trojanowski (Polska) Asortyment: folia rolowa
e-mail: b.trojanowski@mkf-ergis.eu
mobile +48 604 159 167

Michał Śliwowski (Polska) Asortyment: folia arkuszowa
e-mail: m.sliwowski@mkf-ergis.eu
mobile +48 604 159 164

Rafał Borecki (Farmacja Polska)
e-mail: r.borecki@mkf-ergis.eu
mobile: +48 604 159 115

Jurij Tsytselski (Rosja, Ukraina, Białoruś, Bałkany, Bułgaria)
e-mail:j.cycelski@mkf-ergis.eu
mobile: +48 604 159 122

Marianna Janczak (Hiszpania, Grecja)
e-mail: m.janczak@mkf-ergis.eu
Tel: +48 56 688 41 40

 

 

MKF-Ergis GmbH
Miraustrasse 42 
D-13509 Berlin 

Międzynarodowe Biuro Obsługi Klienta

phone: +49 30 (0) 414 072 10 
fax: +49 30 (0) 414 072 55 
e-mail: verkauf@mkf-ergis.de

Stephen Lecomte (Francja, Beneluks)
e-mail: s.lecomte@mkf-ergis.de
mobile : +33 (0) 630 79 42 82

Karin Hieronimus (Sprzedaż telefoniczna, Włochy)
e-mail: k.hieronimus@mkf-ergis.de
Tel: +49 30 414 072 18

Paweł Mitraszewski (Wielka Brytania, Skandynawia)
e-mail:p.mitraszewski@ergis.eu
mobile: +48 604 159 185

Marianna Janczak (Hiszpania, Grecja)
e-mail: m.janczak@mkf-ergis.eu
Tel: +48 56 688 41 40

 

 

Schimanski-ERGIS GmbH
Miraustr. 38
D-13509 Berlin



Międzynarodowe Biuro Obsługi Klienta

phone: +49 (30) 414 072 - 0
fax: +49 (30) 414 072 - 55
e-mail: info@schimanski-ergis.de

Timo Lange (Niemiec, Austria, Szwajcaria)
e-mail: t.lange@mkf-ergis.de
mobile : +49 160 906 00 387

Paweł Mitraszewski (Wielka Brytania, Skandynawia)
e-mail:p.mitraszewski@ergis.eu
mobile: +48 604 159 185

Łukasz Oleś (Polska)
e-mail: d.oles@ergis.eu
mobile: +48 666 059 255

Małgorzata Poźniak (Kraje Bałtyckie, Rumunia, Czechy, Słowacja)
e-mail: m.pozniak@mkf-ergis.eu
mobile: +48 604 159 145

Jurij Tsytselski (Rosja, Ukraina, Białoruś, Bałkany, Bułgaria)
e-mail:j.cycelski@mkf-ergis.eu
mobile: +48 604 159 122

Stephen Lecomte (Francja, Beneluks)
e-mail: s.lecomte@mkf-ergis.de
mobile : +33 (0) 630 79 42 82

Karin Hieronimus (Sprzedaż telefoniczna, Hiszpania, Włochy, Grecja)
e-mail: k.hieronimus@mkf-ergis.de
Tel: +49 30 414 072 18